•                                       
  • UNUTMA!... Aklındaki düşünce anını yönetir; Geleceğini yaratır. Olumlu DÜŞÜN.
  •                                       

NEFESİMİN IŞIĞI


Nefes terapisi, bedeni derin diyafram nefesine teşvik ederek fiziksel ve duygusal yaşam kalitesinin artmasına neden olan nefes tekniğidir. Birbiriyle bağlantılı nefesler aldığımızda, vücudumuz alfa beyin dalgasına geçer, blokajlar çözülür, beden rahatlama ve gevşeme hissi yaşar.

Sahip olduğumuz tüm duygular aslında geçmiş odaklıdır. Şu an hayatınızda yaşadığınız noktada herhangi bir konuda tıkanıklık yaşıyor, öfke, korku, endişe, üzüntü hissediyorsanız bunun mutlaka geçmişte yaşadığınız bir olayla bağlantısı vardır ve egonuz size sürekli oradaki anıyı hatırlatarak bu duygularınızı tetikte tutmaktadır. Nefes terapisi ile bilinçlatında bu durumun kaynağına ulaşılarak çözümü sağlanır.

Diyaframdan alınan nefesler sayesinde beden oksijenden doyuma ulaşırken normalde salgılamadığı hormonları salgılamaya başlar. Bu da yaşanan olaylara karşı bakış açısını değiştirir ki yaşam dinamiklerinin değişmesi bu an da başlar.

Nefesimin ışığı seansları ile kendine gerçekleştireceğin yolculukta hayatına dair sıkıntı yaşadığın alanlarla genişlemelerin olduğuna şahit olacaksın.

 

Nefesin hayatının ışığıdır. Nefesini derinleştir, hayatını değiştir!...